• Instagram - Nala
  • Facebook - Bílý kruh

Číslo účtu: 250420315 / 0300

IBAN: CZ50 0300 0000 0002 7290 2286

BIC: CEKOCZPP

NALA nadační fond, Loretánské náměstí 109/3,
118 00 Praha 1 – Hradčany

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne

© 2023 by Nala Endowment fund

Centrum NALA

Místo pro setkávání, meditace, jógu, ozdravení těla i mysli

Potkejte se s Východem ...

"Přinášíme Západu Východ" ...

... to je moto nadačního fondu NALA, a proto také vytváříme prostředí, kde se s Východem můžete setkávat. 

Přijďte do našeho centra NALA na společnou meditaci, jógu, poslechnout si přednášku na buddhistická témata, půjčit si dharma literaturu, nebo dokonce okusit tibetskou medicínu. Centrum NALA totiž nyní funguje také jako malá příprava na  meditačně-relaxační a léčebné centrum  KKPL (Karma Kungha Padkar Ling), máte tak již nyní možnost zažít na vlastní kůži tibetské umění léčby těla i ducha. Můžete se u nás zrelaxovat a zregenerovat díky tibetským masážím Kunye, obnovit rovnováhu pomocí vnějších terapií jako moxa, baňky, jukčo, balneoterapie a léčebné obklady, případně můžete také absolvovat diagnostiku dle systému tibetské medicíny a nechat si doporučit vhodnou stravu a bylinnou léčbu.

Postarají se o Vás dvě Amchi (amči) – vystudované doktorky Tibetské medicíny: Anastazja a Vlasta.

V centru NALA si také můžete zakoupit nebo přijít vyzvednout předměty z našeho e-shopu a prohlédnout si galerii obrazů od Tokpy Korlo. Vystavené obrazy si můžete rovnou odnést nebo si je u nás objednat.

Společná meditace

Každé úterý od 19:00

Rádi Vás uvítáme u nás v centru Nala v naší nové gompě, ať už jste zkušení praktikující nebo úplní začátečníci. Přijďte si s námi společně prožít meditaci na Čenreziga, Buddhu Milující oči. Ten v nás probouzí milující soucit a laskavost, vyrovnanost a sdílenou radost, probouzí mysl a srdce.

Hatha

Jóga

Po od 17:00 a 18:30

St od 15:30 a 17:30

Čt od 17:30

Jóga ... vědomá práce s tělem, dechem a myslí, která otevírá a čistí energetické kanály. Až když jí začnete praktikovat, zjistíte, co znamená pro vás osobně. Až tehdy, když budete mít svůj vlastní prožitek…

V malém kolektivu max. 8 lidí se můžete opravdu soustředit sami na sebe a své prožitky.

Tibetská 

medicína

na objednání

Chcete se objednat na konzultaci, diagnotisku, či léčbu? Vyplňte prosím kontaktní formulář a my se Vám ozveme hned, jak to bude možné, a domluvíme si s Vámi termín.

V prostorách centra nyní provozuje kraniosakrální terapiii také Jakub Štorek http://moudrosttela.cz/. Vypsané termíny sledujte v sekci kalendář akcí. Pokud nejsou žádné termíny vypsané, vyplně kontaktní formulář, kde zaškrtnete políčko  "Jakub Štorek" a termíny domluvíme podle počtu přihlášených.

Přihlaste se k odběru a dostávejte upozornění na chystané přednášky a události.

Adresa:

Podbabská 1112/13, Praha 6, 160 00, Podbaba

Jak se k nám dostanete? Je to opravdu jednoduché ...

Veřejné přednášky

dle vypsaného termínu

V našem centru pořádáme veřejné přednášky na buddhistická témata. Přednášky vede dlouholetý praktikující buddhista a zároveň překladatel a tlumočník z tibetštiny, Mirek Hrdina. Mirek mimo jiné překládá pod vedením 17. Karmapy, společně s mezinárodní skupinou dalších překladatelů, sebraná díla Karmapů. Jeho přednášky jsou tedy na základě důvěryhodných zdrojů a zároveň vyzkoušené v praktickém životě.

Léčebná jóga Nedžang

dle vypsaného termínu

NEDŽANG - je soubor 24 speciálních cvičení, který doporučují tibetští lékaři svým pacientům při léčbě a prevenci jednotlivých nemocí. Cílem je očištění určitých míst v těle, ve kterých sídlí energie. Vyrovnané vnitřní energie, otevřené kanály a uvolněná mysl  jsou cílem každého z nás.

Cvičit mohou lidé bez rozdílu věku, omezená pohyblivost nebo bolestivost nejsou překážkou. Naopak velmi jemně uvolníme zatuhlá místa a protáhneme i takové orgány jako jsou oči, uši, nos.

Více informací na www.kkpl.cz

Dojdete k nám pěšky za pár minut z konečné tramvají „Nádraží Podbaba“ č.8 a 18 ( na ty můžete nasednout třeba z metra A „Hradčanská“ nebo „Dejvická“), od zastávky autobusů „Nádraží Podbaba“  č. 107,116,147,160,340,350 a 355 (nástupní zastávka u metra A „Dejvická“), možná je i cesta  vlakem z nádraží Holešovice (trasa metra C) na nádraží Podbaba. Cesta vlakem trvá 4 minuty a platí v něm jízdenky na metro i Lítačka, nebo můžete na nádraží pořídit lístek za 14 Kč.

Pokud pojedete autem, máte k dispozici bezplatné parkování přímo před budovou.

Po příchodu do vchodu Domu barev, zazvoňte vpravo u vnitřních mříží na náš zvonek a vyjděte do druhého patra. Na schodech již podle nezaměnitelné vůně tyčinek a léčebné moxy ucítíte, že jdete správně.

Těšíme se na Vás!

logo_red okraje.png