ZDRAVOTNÍ PÉČEA VITALIZACE


AŤ ZÁŘÍCÍ LAMOVÉ ŽIJÍ DLOUHO!

Pečujeme o zdraví drahocenných lamů, snažíme se jim tak dodat sílu
a podpořit je v jejich aktivitě.

Stav 0%
HHTTR1
25398431 736834553193761 4633727771304263327 O
Stupa2

JAK TO ZAČALO ...

Před několika lety jsme byli požádáni, abychom pomohli vysoce postavenému lamovi linie Ňingma, Taklungovi Tsetrulu Rinpočhemu, s řešením jeho zdravotního problému. Pomoc byla úspěšná a my nemohli jinak než v této aktivitě pokračovat.


PRO DOBRO VŠECH

Pomáháme zajistit zdravotní péči pro několik buddhistických učitelů z Východu. Tito bódhisattvové vkládají veškerou svou energii do práce pro dobro všech bytostí a vlastní zdraví není v popředí jejich zájmu. Uvědomujeme si, že toho pro bytosti nedokážeme udělat tolik jako realizovaní Lamové, proto je naším vroucím přáním podpořit je, aby jejich práce byla ještě efektivnější.


OHLÉDNUTÍ PLNÉ RADOSTI

V minulosti jsme měli vzácnou příležitost tímto způsobem péče podpořit aktivitu některých lamů z linie Karma Kagjü, například Šeraba Gjalcchena Rinpočheho a Lamy Oleho Nydahla v rámci jejich práce na stavbě stúpy v Těnovicích, dále Neda Rinpočheho, který během svého pobytu v ČR předal v pražském centru Buddhismu Diamantové cesty dvě zmocnění, a také lamy linie Ňingma Tulku Tsori Rinpočheho.


Velice si vážíme vaší štědrosti i důvěry, že váš dar použijeme tam, kde je to nejvíce zapotřebí. V případě, že byste chtěli podpořit pouze tento konkrétní projekt, uveďte to, prosím, do poznámky.