Zapojte se ...​

staňte se součástí západní Nala rodiny

Pro správné fungování projektů a dosahování vytyčených cílů jsou potřeba nejen finanční prostředky. Vyberte si, jakou cestou se k nám chcete přidat.

Finanční podpora

I Buddha během své cesty za osvícením pochopil, že úplný asketismus není tou správnou cestou. Peníze mají pouze takovou hodnotu, jakou jim sami přisuzujeme a jejich energii určuje  naše motivace, se kterou je používáme. Jsme přesvědčeni, že využití finančních prostředků na aktivity spojené s Dharmou, je tou nejlepší  možnou motivací, a mohou tak být skutečně užitečné.

Lidský faktor

I s dostatkem peňez, se těžko dosahuje výsledků, pokud nejsou přátelé na cestě. Nikdo nedokáže dělat vše, a zároveň každý v něčem vyniká. Jsme malý tým a práce je mnoho. Přispějte  svým talentem, znalostmi, zkušenostmi, vaší energií, ceníme si každé pomoci či rady, kterou nám můžete poskytnout.

Dobrovolnictví v Nepálu

Vaši pomoc uvítáme nejen v České republice. Své znalosti a vášně můžete předávat i v našich klášterních školách v Nepálu.  Chlapci i dívky jsou nadšení z každé návštěvy a zpestření všedního klášterního života. Zažijte krásu  výměny energií a souznění Východu a Západu. 

  • Instagram - Nala
  • Facebook - Bílý kruh

Číslo účtu: 250420315 / 0300

IBAN: CZ7103000000000250420315

BIC: CEKOCZPP

NALA nadační fond, Dubová 563,
252 67, Tuchoměřice

K zaslaným darům, prosíme, napište do poznámky "DAR" nebo používejte zkratky jednotlivých projektů nebo lamů, které chcete konkrétně podpořit.

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne

© 2023 by Nala Endowment fund

logo_red okraje.png