NAPSALI O NÁS

 

Texty a jiné záznamy publikované o nadačním fondu Nala

PuJa Lama 

15.února 2019, 20:58

 

Děkuji Nadačnímu fondu NALA.

Jsem hluboce dojata vaší laskavostí a podporou. Jsem ohromena vřelou láskou a jsem za ni vděčná a vítám, že jste mě učinili součástí rodiny.

Přišla jsem v době, kdy jsem věděla velmi málo nebo téměř nic o tomto velkolepém vesmíru Dharmy, kdy jsem začala pracovat v Dhagpo Sheydrub Ling a pomalu kráčela po skalách, když jsem cestovala s KHCP Karmapas Healthcare do různých klášterů, byl jsem požehnaná všemi způsoby, jež si dokáži představit. Teď, když se ohlížím zpět a dívám se na svou cestu, cítím se velmi šťastná díky všem, s nimiž jsem se setkala, díky všem věcem, které se staly, díky všemu, co mi pomohlo stát se tím, čím jsem dnes.

Z čerstvé absolventky ošetřovatelství s poznatky omezenými pouze na medicínu, k tomu, abych se stala skutečnou zdravotní sestrou, při tříletém pečování o děti z klášterů a neustále obklopena drahocennými energiemi a ctihodnými lamami a pochopením skutečné podstaty pomoci, jsem se stala tím, čím bych se nestala ani za 10 let života venku.

Se všemi těmi mnoha rolemi, které mi byla dána příležitost hrát, sestra, kamarádka, učitelka, pečovatelka, jsem pokorně potěšena všemi a radostná, neboť opět pokračuji ve své cestě.

Děkuji, že jste dalším požehnáním!

Puja Lama

  • Instagram - Nala
  • Facebook - Bílý kruh

Číslo účtu: 250420315 / 0300

IBAN: CZ7103000000000250420315

BIC: CEKOCZPP

NALA nadační fond, Dubová 563,
252 67, Tuchoměřice

K zaslaným darům, prosíme, napište do poznámky "DAR" nebo používejte zkratky jednotlivých projektů nebo lamů, které chcete konkrétně podpořit.

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne

© 2023 by Nala Endowment fund

logo_red okraje.png