top of page
Endowment Fund Nala

O nás - aneb lidé v Nale

Pro nás a pro naši práci je důležité neustále hledat harmonii a dobré vztahy. Jakmile toto máme, dokážeme nemožné. Jsme otevřeni spolupráci s novými lidmi, dobrovolníky, studenty či jinými nadšenci, kteří dokáží přinést další radost a smysl naší aktivitě.

Máte-li zájem o spolupráci, napište nám.

Petr

Petr

"Každý z nás čas od času zažije moment, kdy prostě víte, že udělat "onu věc" je to nejlepší rozhodnutí. Pro mě to byla možnost vzniku spolupráce s okouzlujícím buddhistickým mistrem Šerabem Gjalcchenem Rinpočhem. Nadační fond NALA je konkrétním projektem, kde je možné aplikovat oceány lidských kvalit Rinpočheho do praktického světa, do světa pomoci dětem, které se ocitly ve velmi těžkých situacích. Věnovat aktivitu tomuto projektu je pro mě radost a dar, za který děkuji své okouzlující ženě."

Vlasta

Vlasta

"Když jsem se dozvěděla, že Šerab Gjalcchen Rinpočhe staví školu pro osiřelé a chudé děti, ihned jsem se rozhodla zapojit do jeho projektu. Společně s dalšími dobrovolníky jezdíme do Nepálu, kde se přímo na místě staráme o "naše" školáky."

Martina

Martina

"Vyzkoušela jsem spoustu skvělých, zajímavých a zábavných věcí, ale teprve když jsem se potkala s Šerabem Gjalcchenem Rinpočhem a Dharmou, vstoupilo do mého života něco stabilního a trvalého. Považuji to za obrovské štěstí, že mohu dělat něco, co opravdu dává smysl a přináší radost."

Gábina

Gábina

"Jsem velmi ráda, že jsem se mohla stát součástí týmu nadačního fondu Nala, který pro mě znamená propojení mezi dharmou a možností pomáhat tam, kde je to nejvíce potřebné a smysluplné."

Ivana

Ivana

"Jsem vděčná, že mohu svou aktivitu věnovat tomuto nadosobnímu životnímu projektu a být jeho součástí. Buddhistický mistr Šerab Gjalcchen Rinpočhe je pro mě nesmírnou inspirací a vzorem nekonečného soucitu a moudrosti."

Jitka

Jitka

Vždy jsem chtěla práci, která mě bude naplňovat a ve které budu moci být užitečná, moci pomáhat. V roce 2014 jsem drahocenného Lamu Manivu Šeraba Gjalcchena rinpočheho, ke kterému jsem cítila velikou přízeň od prvního setkání, požádala o blessing na práci kde budu k užitku všem bytostem. Jsem přesvědčena, že on již tenkrát věděl kam mě mé cesty povedou. Jsem vděčná, že mám nyní tu čest patřit do velké rodiny, která společnými silami pomáhá a ve které mohu sama dále růst.

Mirek

Mirek

Nala jsou pro mě skvělí lidé, které spojuje stejný cíl a jsou ochotni pro něj tvrdě pracovat. Jsem hrdý, že mohu přispět i svou trochou ke společnému výsledku. Velké díky, Rinpočhe-la!

Kačka

Kačka

"Šeraba Gjalcchena Rinpočheho vnímám jako velkou inspiraci – díky soucitu, který rozvinul, má odhodlání pomáhat všem bytostem, a díky moudrosti také ví, co je potřeba udělat. Proto jsem vděčná, že prostřednictvím nadace Nala můžeme podporovat jeho aktivitu."

Tokpa

Tokpa

Leo

Leo

"Setkání se Šerabem Gjalcchenem Rinpočhem mi doslova změnilo život. Svým nezměrným soucitem dokáže vést a motivovat obrovské množství bytostí, a proto budu dělat všechno, co je v mých silách, abych se mohl podílet na jeho vzácné aktivitě."

Katka

Katka

Honza

Honza

Pepa

Pepa

Bernard

Bernard

Na moudrosti Buddhy je pro mě inspirující, jak nás učí reálně zakusit a nahlédnout, že jsme všichni mnohem provázanější a propojenější bytosti, než si dokážeme sami představit. A tak jsem šťastný, že se mohu svým málem podílet právě na tomto úžasném zprostředkování a spojování starobylé moudrosti Východu a iniciativy dobré vůle Západu. Probíhá zcela skutečně a reálně, v mnoha krásných lidech.

Lena

Lena

Příležitost pracovat pro nadační fond NALA mi dává možnost podporovat dobré projekty, myšlenky a činy a tím i rozvíjet a zlepšovat samu sebe.

Erika

Erika

"Pracuji mnoho let ve finančnictví, kde je vše o hlavě a o penězích. Nala je pro mne jiný svět, ve kterém se používají jiné pracovní prostředky - (sou)cit, pokora a pochopení, vděčnost, radost, dobrovolnost."

Karolína

Karolína

K nadačnímu fondu Nala jsem se dostala díky mému zájmu o vyučování dětí v nouzi v rozvojové zemi. Po uskutečnění tohoto mého přání jsem se rozhodla v Nale zůstat a spolu s báječnými lidmi vykonávat práci, která mě těší, je pestrá, zábavná a především potřebná a smysluplná.

Veronika

Veronika

Katka

Katka

Peter

Peter

Martin

Martin

Existence Naly, odhodlání a skvělé a ušlechtilé cíle všech kteří v Nale působí a které Nala má, jsou skvělou příležitostí být součástí něčeho neobvyklého, skvělého a vzácného. Každodenní aktivita je zároveň možností si i přes běžné kotrmelce a překážky uvědomit, kdo jsme a že vlastně nemáme žádné problémy :-)

Endowment Fund Nala
bottom of page