KARMA KUNGHA PADKAR LING

logo_safran_KKPL.png

Věříme, že i ve složité době lze vybudovat místo kde se mohou sejít podmínky pro skutečný rozvoj. Založili jsme proto nadační fond Karma Kungha Padkar Ling, aby pod záštitou a vedením drahocenných Lamů, J.S. 17. Karmapy a Sheraba Gyaltsena Rinpočheho, mohlo vzniknout toto meditačně-relaxační a léčebné místo, které propojí Buddhovo učení s tradiční tibetskou medicínou. Více o projektu na www.kkpl.cz

SETKÁNÍ VÝCHODU A ZÁPADU

Během našich cest za drahocennými Lamy a silnými místy na Východě v nás několik let zrálo přání zprostředkovat to, co se tak hluboce dotklo našich srdcí, také lidem na Západě. Vytvořit prostor, kde bude moci docházet k oboustranně přínosné výměně mezi Východem a Západem a kde budou bytosti moci poznávat svou mysl a hledat cestu ke štěstí.

ČISTÁ PŘÍRODA

Pod vedením Šeraba Gjalcchena Rinpočheho jsme objevili místo nedaleko za Prahou, uprostřed nádherných křivoklátských lesů, kde v současné době vzniká prostor, v němž se potkají všechny aktivity nadačního fondu NALA.

POD JEDNOU STŘECHOU

Věříme, že zde s požehnáním Buddhů a Ochránců vznikne centrum, v němž se spojí dokonalá praxe Vadžrajány, tradiční tibetská medicína a lázně pěti elementů. Svůj prostor zde nalezne také Rangjung Dawa Art School a její tradiční tibetské umění Karma Gardri a překladatelé vzácných duchovních textů.

Ať toto místo přináší užitek všem cítícím bytostem!

Více fotografií

1/1
  • Instagram - Nala
  • Facebook - Bílý kruh

Číslo účtu: 250420315 / 0300

IBAN: CZ7103000000000250420315

BIC: CEKOCZPP

NALA nadační fond, Dubová 563,
252 67, Tuchoměřice

K zaslaným darům, prosíme, napište do poznámky "DAR" nebo používejte zkratky jednotlivých projektů nebo lamů, které chcete konkrétně podpořit.

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne

© 2023 by Nala Endowment fund

logo_red okraje.png