top of page

KARMA KUNGHA PADKAR LING

Radostná zahrada bílého lotosu

logo_red_KKPL_s_okraji_bez_n%C3%A1pisu_e

Věříme, že i ve složité době lze vybudovat místo kde se mohou sejít podmínky pro skutečný rozvoj. Založili jsme proto nadační fond Karma Kungha Padkar Ling, aby pod záštitou a vedením drahocenných Lamů, J.S. 17. Karmapy a Sheraba Gyaltsena Rinpočheho, mohlo vzniknout toto meditačně-relaxační a léčebné místo, které propojí Buddhovo učení s tradiční tibetskou medicínou. Více o projektu na www.kkpl.cz

SETKÁNÍ VÝCHODU A ZÁPADU

SETKÁNÍ VÝCHODU A ZÁPADU

Zbečno-vizualizace-web-uai-1061x707.jpg

Během našich cest za drahocennými Lamy a silnými místy na Východě v nás několik let zrálo přání zprostředkovat to, co se tak hluboce dotklo našich srdcí, také lidem na Západě. Vytvořit prostor, kde bude moci docházet k oboustranně přínosné výměně mezi Východem a Západem a kde budou bytosti moci poznávat svou mysl a hledat cestu ke štěstí.

ČISTÁ PŘÍRODA

Taracentrum_kruh-uai-720x480.jpg

Pod vedením Šeraba Gjalcchena Rinpočheho jsme objevili místo nedaleko za Prahou, uprostřed nádherných křivoklátských lesů, kde v současné době vzniká prostor, v němž se potkají všechny aktivity nadačního fondu NALA.

POD JEDNOU STŘECHOU

Taracentrum_dodatek-uai-550x366.jpg

Věříme, že zde s požehnáním Buddhů a Ochránců vznikne centrum, v němž se spojí dokonalá praxe Vadžrajány, tradiční tibetská medicína a lázně pěti elementů. Svůj prostor zde nalezne také Rangjung Dawa Art School a její tradiční tibetské umění Karma Gardri a překladatelé vzácných duchovních textů.

Ať toto místo přináší užitek všem cítícím bytostem!

Více fotografií

bottom of page