top of page

Aktivní pomoc 

staňte se součástí týmu pod záštitou realizovaných lamů a pomozte nám v plnění našich vizí.

Pokud nemáte finanční nadbytek, ale přesto byste rádi pomohli s realizací našich projektů nebo již finančně přispíváte, ale chcete se zapojit aktivněji, neváhejte a napište nám. Je mnoho oblastí, ve kterých je třeba pomocná ruka, či dobrá rada. Zde je pár tipů, kde se můžete uplatnit, nebráníme se ale jakémukoli nápadu či návrhu na inovaci. Některé aktivity jsou dobrovolné, neplyne z nich tedy žádný jiný benefit "než" dobré dojmy do mysli a mnoho zásluh. U některých aktivit, zvláště u těch, které přinesou finanční obnos pro naše projekty,  je možné domluvit se na honoráři a na formě externí spolupráce. 

board-64269_1920.jpg

Překlady a korektury

Máte dobré znalosti angličtiny a rádi byste je pár chvil v týdnu využili na překlad textů o našich aktivitách, dharmě, tradičních meditačních předmětech a nebo o drahocenných lamech? Pak Vám rádi budeme zasílat naše texty k překladu či korektuře. Jedná se o krátké zprávy na facebook, ale také novinky na našich webových stránkách. 

Dozvíte se tak o všem jako první a zároveň se budete vzdělávat :)

dressmaker-4073022_1920.jpg

Švadlenka/krejčík

Máme nápady, víme jak, máme z čeho, ale mnohokrát nemáme kdy :) Pokud je vaší vášní šití a chtěli byste pomoci s šitím předmětů z brokátu na náš e-shop, rádi vám ukážeme střihy, a poskytneme malý šicí stroj. Pokud budete zruční a otevření dharmě, třeba dostanete i příležitost naučit se šít tradiční thangky z brokátu. Vlastní šicí stroj je ale velkou výhodou.

teamwork-2499638_1280_edited.jpg

Posila týmu při návštěvách lamů

Při návštěvách drahocenných lamů, jejichž pobyty a přednášky pořádáme, je vždy potřeba mnoho pomocných rukou. Prostor pro pomoc se najde od úklidu, přes vaření, přeprava předmětů a lidí , po přípravu přednáškového sálu a podobně. Nepotřebujete zvláštní talent, stačí chuť do práce, nadšení a dobrá motivace. Práce v energetickém poli lamů je k nezaplacení.

photographer-1702074_1920.jpg

Kameraman, fotograf, umělec

Máme mnoho témat a nápadů, které bychom rádi realizovali ... nemáme ale techniku a hlavně člověka, který by měl čas naše nápady převést do reality. Pokud jsi profesionál nebo i student a hledáš témata ke zpracování, u nás najdeš mnoho zajímavého materiálu. Třeba i ve východních zemích, jako je Nepál.

social-3064515_1920.jpg

Mediální podpora

Uvědomujeme si, jak velký mají v dnešním světě vliv sociální sítě. Pokud jsi "influencer", youtuber, ovlivňuješ své okolí a chceš mu předat něco smysluplného a podpořit zároveň naši aktivitu, budeme rádi, pokud se s námi spojíš a domluvíme se na spolupráci. 

web-3706562_1920.jpg

Virtuální svět

Vyznáš se v analytice? Umíš pořádně rozjet e-shop? Víš jak lépe na sociální sítě? Děláš webovky? Vyznáš se v googlu? Nebo máš tipy na marketing a PR? A chceš se o své znalosti poděli a pomoci nám tak zvýšit dosah pro podporu našich projektů? Přivítáme Tě s otevřenou náručí.

plumber-4427401_1920.jpg

Práce všeho druhu

Občas se něco pokazí, potřebuje opravit nebo nainstalovat, uříznout, případně přenést či odnést ... Hledají se šikovní pracanti, kteří pomohou s pořádnou prací pro chlapy :)

Untitled.jpg

Nápadům se meze nekladou

Pokud máte nějaký nápad, který by nám mohl pomoci s našimi projekty, vizemi a úmysly, máte dobrou motivaci a vaše srdce a mysl jsou otevřené, kontaktujte nás. Můžeme se setkat, probrat vaše nápady a možnosti jejich realizace. 

bottom of page