Nový projekt „Čtyřnozí přátelé v Klášterech“ / The “Four-footed Friends“ in monasteries

Aktualizace: 27. led 2020

Protože všechny bytosti touží po štěstí, a to jim může přinést Buddha Dharma, podporujeme každý možný kontakt, který mohou s Dharmou bytosti mít. A to neméně chápou i v klášteře DSL a Ani Gompa, kde do svých řad přijali toulavé pejsky, kteří jim tak dělají společnost. To samozřejmě obnáší kromě radosti i další „hladové krky“, péči o ně, možné komplikace související s jejich zdravím a parazity, které mohou přenášet. Proto jsme se rozhodli seznámit Vás i s touto problematikou a dát Vám možnost podílet se na podpoře i čtyřnohých členů naší Východní rodiny. Více o projektu se můžete dočíst zde.


Because all beings desire happiness, and this can be brought to them by Buddha Dharma, we support every possible contact they may have with dharma. And they also understand this in the DSL monastery, where they have accepted stray dogs into their ranks, that have become new companions. This, of course, entails besides joy other "hungry necks", the care for them, possible health-related complications and the parasites they may transmit. Therefore we have decided to introduce you to this issue and give you the opportunity to participate in the support of four-legged members of our Eastern family. You can read more about the project here.


41 zobrazení0 komentář
  • Instagram - Nala
  • Facebook - Bílý kruh

Číslo účtu: 250420315 / 0300

IBAN: CZ7103000000000250420315

BIC: CEKOCZPP

NALA nadační fond, Dubová 563,
252 67, Tuchoměřice

K zaslaným darům, prosíme, napište do poznámky "DAR" nebo používejte zkratky jednotlivých projektů nebo lamů, které chcete konkrétně podpořit.

Přihlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne

© 2023 by Nala Endowment fund

logo_red okraje.png