top of page

so 14. 11.

|

zoom.us

Virtuální pouť po stopách Buddhy se Sabču Rinpočhem

V rámci následování online programu Sabču Rinpočheho zajišťujeme také simultánní tlumočení přednášek, které pořádají zahraniční centra, aby se mohli připojit i přátelé z Čech.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Virtuální pouť po stopách Buddhy se Sabču Rinpočhem
Virtuální pouť po stopách Buddhy se Sabču Rinpočhem

Čas a místo

14. 11. 2020 19:00 – 05. 12. 2020 21:00

zoom.us

O události

S pomocí Sabču Rinpočheho budeme metodicky a pečlivě zkoumat všechna nejdůležitější místa spojená s Buddhovým životem. Budeme kráčet v jeho stopách a připomínat si jeho skutky. V této krátké sérii týdenních online vysílání virtuálně zavítáme na indický subkontinent a navštívíme tato místa prostřednictvím vizuální slideshow. Rinpočhe nás těmito duchovně a historicky významnými místy provede a uvede je do souvislosti s životním příběhem Buddhy v rámci komentované prohlídky, která nás vrátí zpět do doby kolem roku 500 před naším letopočtem. Postupně se tak podíváme na všechna hlavní místa: Lumbiní, Bódhgaja, Sarnáth a Kušinagara. 

Zde si můžete prohlédnout pdf pozvánku https://drive.google.com/file/d/1kpSvO5_lua0Wd7HooADZi6hYoT0ZKsSX/view?usp=sharing

Zde na našich stránkách se registrujte k získání odkazu pro simultánní tlumočení.

Online vysílání na platformě Zoom organizuje a pořádá Dharmahaus Obermoschel. Registrujete se prosím na této adrese: https://forms.gle/KTtUZQ7Rcxf41hf17 a obdržíte link pro vysílání na emailovou adresu, kterou uvedete při registraci.

Vstupenky

 • transl 14112020

  dobrovolný příspěvek na podporu tlumočení a překladatelských aktivit.

  108,00 Kč
  Prodej skončil
 • zdarma

  nechci přispět na překladatele nebo přispěji jinou částkou na účet.

  0,00 Kč
  Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page