top of page

so 05. 6.

|

zoom.us

Pět královských súter - denní retreat se Sabču Rinpočhem

Na základě přání J.S. 17. Karmapy Thaje Dordžeho pořádáme denní retreat se čtením Pěti královských súter pod vedením Sabču Rinpočheho.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Pět královských súter - denní retreat se Sabču Rinpočhem
Pět královských súter - denní retreat se Sabču Rinpočhem

Čas a místo

05. 6. 2021 11:00 – 21:00 SELČ

zoom.us

O události

"Pojďme využít Vesak k přáním a aspiracím k překonání cyklického zrozování a smrti, abychom mohli následovat ve stopách Buddhy a dosáhli stavu Samjaksam-Buddhy stavu dokonalého osvícení. Náš dokonalý způsob modlení a činění přání a aspirace v tento výjimečný den, spočívá ve spolehnutí se na dokonale čistou řeč, a proto Vás chci vyzvat abyste recitovali 5 královských súter, sami nebo na setkáních s vašimi dharma přáteli online, a praktikovali tyto recitace společně ve skupině." J.S. 17.Karmapa

Přesto, že svátek Vesak je již za námi, měsíc Saga Dawa, měsíc ve kterém se všechny skutky násobí, stále trvá ... a proto na doporučení J.S. 17. Karmapy a pod vedením ctihodného Sabču Rinpočheho budeme ubírat naši mysl k Pěti královským sútrám. Budeme kontemplovat nad jejich významem a společně všechny předčítat.

Tento denní retreat je zdarma. Pokud chcete přispět na aktivity Sabču Rinpočheho nebo nadačního fondu NALA, vyberte některou ze vstupenek, vstupenky můžete vybrat obě a zároveň zadat počet podle výše finančního daru, který chcete přispět

Vstupenky

 • zdarma

  Meditační praxe jsou zdarma. Tuto volbu vyberte, pokud nechcete přispět finančním darem nebo chcete poslat jinou částku než 108kč přímo na účet.

  0,00 Kč
  Prodej skončil
 • SRD 05062021

  Výběrem této vstupenky přispějete na aktivity Sabču Rinpočheho.

  108,00 Kč
  Prodej skončil
 • DARN 05062021

  Výběrem této volby přispějete na chod meditačního centra a aktivity nadačního fondu NALA.

  108,00 Kč
  Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page