top of page

pá 28. 8.

|

www.zoom.us

Meditační praxe Šine pod vedením Sabču Rinpočheho

Společná meditace Šine

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Meditační praxe Šine pod vedením Sabču Rinpočheho
Meditační praxe Šine pod vedením Sabču Rinpočheho

Čas a místo

28. 8. 2020 19:30 SELČ

www.zoom.us

O události

Omluváme se, náš účet Paypal je nyní mimo provoz, pracujeme na jeho obnovení. Pro zakoupení vstupenky prosíme použijte kreditní kartu nebo nám na email info@nala.cz zašlete potvrzení o převodu poplatku na náš bankovní účet, na základě kterého vám zašleme odkaz na přednášku. Děkujeme za pochopení!

Znovu budeme mít příležitost vyzkoušet si pod vedením Sabču Rinpočheho vše, co jsme se dozvěděli během jeho přednášek o meditační praxi Šine. Připravte si meditační polštářky a malou málu s 21 kuličkami, nebo málu velkou, na které máte tento počet označený. Pokud nemáte meditační málu, můžete použít například kamínky, zrnka rýže nebo mince.

Odkaz na online vysílání a meditační texty obdržíte po vyplnění registrace na událost.

Dar pro Rinpočheho:

Dána (dar) je symbolické gesto k našemu učiteli, kterým vyjadřujeme úctu a poděkování za to, co od něj dostáváme - učení Dharmu. I když je dar limitován našimi finančními možnostmi, umožňuje alespoň naznačit množství darů, které bychom rádi věnovali učiteli jako výraz vděčnosti za jeho učení. Srdce, které si dokáže vážit učení a jeho zdroje - učitele, vytváří podporou jeho aktivity v podobě finančního daru velké zásluhy.

"Kdykoliv váš drahocenný učitel nasbírá obrovské množství zásluh a moudrosti pomocí jeho aktivity bódhisattvy, vaše účast v podobě minimálního materiálního daru, malého zapojení těla a mysli, vyjádřením radosti z toho, co pro vás dělá, vám přinese tolik zásluh jako pramen jeho nepřekonatelných umyslů."

Vstupenky

  • příspěvek za vedení meditace

    Symbolický příspěvek pro Sabču Rinpočheho za jeho vysvětlení a vedení meditační praxe šine.

    4,00 €
    Prodej skončil

Celkem

0,00 €

Sdílet událost

bottom of page