top of page

pá 14. 8.

|

www.zoom.us

Meditační praxe Šine pod vedením Sabču Rinpočheho

Společná meditace Šine

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Meditační praxe Šine pod vedením Sabču Rinpočheho
Meditační praxe Šine pod vedením Sabču Rinpočheho

Čas a místo

14. 8. 2020 19:30 SELČ

www.zoom.us

O události

Tentokrát budeme mít příležitost vyzkoušet si pod vedením Sabču Rinpočheho vše, co jsme se dozvěděli během jeho přednášek o meditační praxi Šine. Připravte si meditační polštářky a malou málu s 21 kuličkami, nebo málu velkou, na které máte tento počet označený. Pokud nemáte meditační málu, můžete použít například kamínky, zrnka rýže nebo mince.

Odkaz na online vysílání a meditační texty obdržíte po vyplnění registrace na událost.

Dar pro Rinpočheho:

Dána (dar) je symbolické gesto k našemu učiteli, kterým vyjadřujeme úctu a poděkování za to, co od něj dostáváme - učení Dharmu. I když je dar limitován našimi finančními možnostmi, umožňuje alespoň naznačit množství darů, které bychom rádi věnovali učiteli jako výraz vděčnosti za jeho učení. Srdce, které si dokáže vážit učení a jeho zdroje - učitele, vytváří podporou jeho aktivity v podobě finančního daru velké zásluhy.

"Kdykoliv váš drahocenný učitel nasbírá obrovské množství zásluh a moudrosti pomocí jeho aktivity bódhisattvy, vaše účast v podobě minimálního materiálního daru, malého zapojení těla a mysli, vyjádřením radosti z toho, co pro vás dělá, vám přinese tolik zásluh jako pramen jeho nepřekonatelných umyslů."

Podpořit Sabču Rinpočheho a jeho aktivity můžete zasláním daru s poznámkou "Dar SR" na číso účtu NALA nadačního fondu. Všechny dary budou zaslány přímo Rinpočhemu.

Č.Ú: 250420315/0300

IBAN: CZ7103000000000250420315

BIC: CEKOCZPP

Vstupenky

  • příspěvek za meditaci šine

    meditační praxe šine společně se Sabčuhu Rinpočhem

    5,00 €
    Prodej skončil

Celkem

0,00 €

Sdílet událost

bottom of page